| ahahhah a întrebat:

Mi-am luat o pereche de blugi si sunt cam mici. Se lasa cumva daca ii spal?

6 răspunsuri:
| criss84 a răspuns:

Se stramteaza daca ii speli. poarta-i si se lasa insa vei avea surpriza sa vezi ca dupa ce ii speli se stramteaza iar si tot asa. dupa un timp o sa iti fie buni happy

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se lasa daca ii speli ci daca ii porti. Bumbacul este un material care se strange la apa si apoi se largeste.Prima dat cand imbrac o pereche de blugi, fermoarul il pot inchide doar daca stau culcata pe pat! Dupa ceva purtari se mai lasa si pot sa-i imbrac normal.Am avut mereu boala sa port blugii pe "organism"!

| shtephie a răspuns:

Mai poarta-i, apoi spala-i happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se lasa, daca ii speli la temperatttua mai mare (60 grade-70 grade)

| chrissi a răspuns:

Nu, de obicei la spalat se stramteaza chiar. Se mai lagesc doar daca ii porti ceva timp. Ai putea sa-i iei o vreme prim casa, o sa se mai largeasca un pic...happy

| Didilyna a răspuns:

Da, dar si daca ii porti pe tine