| Renes a întrebat:

E pacat daca spal astazi o pereche de blugi si un tricou?
*IN SAMBATA MARE*

12 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Eu stiam de vineri ca e pacat, nu stiu daca sambata e pacat.Pa,pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| Miauti a răspuns:

Nu e deoarece o spala masina de spalat.

Răspuns utilizator avertizat
| KateMiddleton a răspuns:

Nu e pacat astazi, dar la ce trebuie precizarea?

| AwaZoh98 a răspuns:

NU, nu e pacat!winking

| MaryWhiteRose a răspuns:

Hai sa-ti dau un sfat:e mai mare pacat sa te imbraci cu hainele murdare pe tine decat sa le speliwinking.Asa ca punele in masina de spalat si nu te mai gandi ca nu se intampla nimic; 3.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Nu, nu e. Azi mama mea a facut o gramada de mancaruri, si inca nu s-a oprit...Deci nu e pacat. Stai linistit.

| miriam18 a răspuns:

Nu este pacat

| KoropYulyan a răspuns:

Nu este pacat! Maine sa nu faci treaba pai azi cam toti se pregatesc fac mancare matura etc!

| uberzen a răspuns:

Da, pacat foarte mare. Ca lui Dumnezeu (stapanul universului) ii pasa foarte mmult ce speli si cand.