| Alexa_4667 a întrebat:

Neata Prieteni! Am avut cand eram mica un fel de gelatina( se gasea in mai multe culori, intr-o cutiuta). M-am jucam cu ea pana s-a lipit de tavan, iar mama nu mi-a mai dat voie. Am mai vazut ceva asemanator acum 2-3 ani in Plaza. Acum am cautat peste tot dar nu mai gasesc. Imi puteti spune si mie unde as putea gasi? Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Eu am vazut la o librarie diverta.

6 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Nu cred ca mai e. Stiu ca era toxica datorita colorantilor. Insa ceva asemenator luasem de la Bran, un soricel care tot asa se lipea. Insa prin Buc nu am vazut inca.

| Innuka a răspuns:

Eu am gasit la librarie.si eu am

| xDarkBarbiee a răspuns:

Aaa. rolling on the floor Stiu. si eu am... da sunt din Timisoara happy.
Sunt multe culori. da nu stiu daca se mai gasesc.cel putin la mine in zona stiu ca sunt :-d

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Am avut si eu acum cateva luni! Era chiar interesanta!laughing Mie mi-a adus'o un coleg de la magazinul lui de la tara!thinking

| AmSaniMistoLaAvatar a răspuns:

Mie mi-a adus-o un coleg de la el de la magazinul de la tara!laughing

| RozPuffos8 a răspuns:

Poti gasi in Bucuresti la parcul acela vizavi de muzeul antipa