| foreveryou a întrebat:

Niste linkuri cu magazine online in care se gasesc sutiene pentru adolescente, mai micute.laughing?

16 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Te-as sfatui sa cumperi din magazin, sa il probezi pentru a-ti stii marimea, un sutien mult prea mic jeneaza sanii, si deci apare un disconfort, un sutien mai mare nu o sa iti vina bine sa la sani si o sa fii cu ei pe afara.
Ai putea sa iti calculezi marimea de pe acest site http://www.divahair.ro/moda/cum_afli_care_e_marimea_ta_potrivita_la_sutien dar nu o sa stii sigur daca cupa a o sa iti vina, marimea difera si in functie de constructia sutienului.

Răspuns utilizator avertizat
| Luiza995 a răspuns:

Încearcă pe https://mallcopii.ro,au pentru adolescente până la 16 ani. Sunt mulțumită de ei

| Stefania888 a răspuns:

Adica..pentru copii, nu? =]] Ce ar trebui sa intelegem prin "adolescente mai micute"? =]]]

| foreveryou explică (pentru Stefania888):

Am zis mai micute pentru cei care n-ar intelege subtilitatea cuvantului '' adolescent''

| foreveryou explică (pentru foreveryou):

laughing