| oliviaronti91 a întrebat:

Nokia 6500 classic. Vreau sa-mi cumpar unul, dar parerile sunt impartite; nu stiu daca merita. Vreau, va rog, doar raspunsuri de la cei care au deja, nu pareri. Precizez ca imi place f. mult, dar nu imi permit sa il iau doar pentru. un an. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Eu am un 6500 slide si avea ceva probleme, nu-mi citea cardul de memorie, se schimba tema, poza si soneria telefonului de capu lui...acum voi primi un corby

2 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Nokia 6500 Classic include:

* Camera digitala de 2 megapixeli.
* Camera video (176 x 144 pixeli, format MPEG4).
* Display de 240 x 320 pixeli, 16 milioane de culori.
* Hands free speaker integrat.
* Sonerii MP3, MP4, eAAc+, AAC, WMA si sonerii video/sonerii polifonice 64 voci (MIDI).
* Inregistrare vocala.
* Control vocal.
* Mesaje : SMS, MMS, e-mail cu atasamente (POP3, IMAP4, si protocoale SMTP).
* AMS (serviciu mesaje audio) pentru trimitere clipuri cu voce.
* Jocuri Java.
* Teme: wallpapers, sunete, screensavers si imagini de fundal.
* Calendar, agenda, note, alarma, cronometru, calculator.
* xHTML web browser.
* Memorie interna fixa de 1 Gbyte.
* Conexiune: Bluetooth, port microUSB 2. 0.
* WAP 2. 0, GPRS, EPGRS, 3G (download maxim 128 kbits, incarcare 356 kbits).
* Banda cuadrupla (GSM 850/900/1800/1900) plus banda duala 3G (WCDMA 850/2100).
* Marime: 110 x 45 x 9. 5 mm
* Greutate: 94 de grame.
* Durata convorbire: 3. 5 ore.
* Standby: 9 zile.
Am si eu.Este foarte bun.Il am de 2 an si putin si merge ca la inceput.

| oliviaronti91 explică:

Multumesc mult pentru. info.; trebuie sa cumparati ceva suplimentar pentru. tel? Card sau cablu de date? Si referitor la intrebare, am pus-o in special pentru. ca am vazut ca nu tine bateria, dar din ce mi-ati spus, e f. buna. Cat despre aspectul tel in timp? (carcasa, display). Multumesc frumos!