| Demon3D a întrebat:

Noroc,am și eu o întrebare,exista site'uri care accepta plata prin SMS? Dacă da, as dori sa știu aceste site'uri.

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Exista multe situri care accept plata sms, dar depinde ce situri cauti. Siturile gen matrimoniale am vazut ca accepta in general aceasta plata si in limita a 20 euro cred! de asemenea poti cumpara diverse abonamente de 1 luna la situri care emit programe tv via sms! in rest nu am auzit de alte plati prin sms!