| 1q2w3e4r5t6y7u8i9o0p_2735 a întrebat:

Buna as dori sa va pun o intrebare ...De ce unii au noroc in dragoste si altii nu? sad?

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Toata lumea are noroc in dragoste, cel putin o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cei care au noroc in dragoste alearga dupa fete serioase, inteligente, gandinu-se la viitorul lor nu la cum sa o treaca prin asternuturi mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii stiu sa aleaga pe cine sa iubeasca, si cum.altii habar nu au si merg dusi de val pierzandu-se in talazuri si innecandu-se.pricepi? doua inimi ori bat la fel, ori daca nu nu sant compatibile.si nu e greu de verificat.omul curvar, mincinos tradator, nu se va schimba prea usor. aproape deloc.doar cei care chiar iubesc mult si sincer o fac pentru persoana iubita.altii astepta si spera o viata intreaga, dar vai de viata lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai e ceva; cei ce nu au noroc, au minte.numa trebuie pusa la treaba.cine nu are nici una nici alta, are bani.dar cu astia cumperi sex. iubire, nu cred.

| Park1Suin a răspuns:

Pai,depinde si cum arati.Multi din zilele noastre se uita la exterior, cand de fapt, frumusetea adevarata e in interior.Nu-ti fa griji, va veni dragostea si la tine.
happy

| trusk a răspuns:

Zice foarte bine aici http://www.youtube.com/watch?v=X4N-4rOirtI