| Olandiapi a întrebat:

Nu știu ce să îi cumpăr prietenei mele de aniversarea ei, mă pute-ți ajuta?

3 răspunsuri:
| Anonimaams a răspuns:

Pai, stii, asa ar putea fi multe cadouri de cumparat, daca zici si tu ce ii place si chestii de genu, poate te va putea ajuta cinevawinking

| Chernobyl a răspuns:

Cumparai un parfum s-au o poeta scuze eu nu am prietena dar cred ca un parfum s-au o poseta ar fi o idee buna.

| TeIauLaMisto a răspuns:

♥️ Buna! Un lucru este sigur in lumea asta big grin : Ca noua, fetelor, ne plac hainele (eu cel putin le iubesc). Cumpara-i o rochie sau un tricou dragut (poti gasi unele chiar frumoase la preturi FOARTE accesibile 20-30 lei, acum ca sunt reduceri de final de sezon). Insa, daca vrei sa te limitezi la ceva mic, un parfum/o poseta/o cutie de bomboane (cu cat mai scumpe/delicioase cu atat mai bine), sau daca nu e pasionata de moda, si e mai mult genul intelectuala, o carte este CEA MAI BUNA optiune. Sper ca te-am ajutat, si mai mult, sper ca ii va placea cadoul tau! Multi pupici! ♥️