| sKuMpy52 a întrebat:

Ce sa-i cumpar prietenei mele la aniversarea de 12ani. avnd in vedere ca e cam pretentioasa.si nu vrea carti, aaa da si iubeste culoarea bebelusilor, rozul.

Răspuns Câştigător
| biiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai poti sai cumper un tricou roz si sa mergi la un magazin unde inscriptioneaza poze pe tricouri(si sa pui o poza cu voi doua), sau sai scrii un mesaj de exemplu: BFF si sati cumperi si u unu sa aveti la fel
succes:*

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Un plus mare si roooooz laughing

| rosto a răspuns:

Mergi la diverta, e un raion special cu prostioare din astea roz. jurnale cu cheita roz, cutii pentru bijuterii, pentru creioane, pixuri roz cu puf. laughing

| girl99as_7693 a răspuns:

Niste farduri, un ruj, un parfum, o bluza

| Emmeii a răspuns:

O esarfa.
sau un parfum dulce. :-x

| DeniiiD a răspuns:

Ii dai 50 de lei intr-un plic si ii zici sa-si cumpere ce vrea... decat sa-i iei ceva sa nu-i placa

Sper ca te-am ajutat!

| valeria_4860 a răspuns:

Sai cumperi o bratara de diamante false si roz si 3 trandafiri...