| Cristina_Marcela_1994 a întrebat:

Oare anunturile de caini... pe net, sunt adevarate?

DAU FUNDA?

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

La ce te referi prin "anunțuri de câini" și prin "Adevărate". Spune-mi și revin cu un răspuns.

| MadaMadalici a răspuns:

Da, majoritatea da. pe publi24.ro gasesti o varietate de caini.

| MotanulFelix a răspuns:

Desi probabil unele sunt adevarate cei care vand animale prin anunturi pe net de cele mai multe ori pacalesc cumparatorii si le ofera animale bolnave, prost crescute, cu paraziti sau chiar mult prea mici pentru a fi vandute. De aceea e cel mai bine sa cumperi din Pet Shop sau sa adopti de la Asociatii de salvare a animalelor. Un animal care e oferit spre adoptie e de cele mai multe ori mai sanatos decat unul care e vandut de inconstienti pe net. Ai mare grija!