| Dunita94 a întrebat:

De ce oare baietii pling? oare sunt adevarate lacrimile lor?

18 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna e ceva normal sa plangasaddar tu la ce te referi, sa planga de ce?

| Dunita94 explică (pentru AnonimA):

Sa plinga de aceea ca relatia noastra e pe cale de esuare

Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Odata am plans 3 zile incontinuu dupa o fosta prietena care m-a inselat iar in ziua aceea mi-am jurat ca nu o sa mai plang niciodata pentru vreo fata si chiar asa am facut.Acuma tin in mine si ma descarc prin c-walk(stil de dans)

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Offf cat de mult imi aduci aminte de un baiat sigh

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda...stiu dar atuncea eram smiorcait tongue...Acuma sunt ceva mai mare si doar tin in mine.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Interesanta poveste si trista in acelasi timp.Si da,cauza cred ca aia a fost, sa se razbune pe cineva, sa se simta el "razbunat".
Eu am incredere decat in persoanele cu care vorbesc de mult timp...La mine e nevoie de mult timp ca sa ajunga cineva sa-mi castige increderea, poate si de aia am trecut usor peste toate ca m-au ajutat prietenii. Daca nu erau ei, eram acum in mare depresie... Sper sa-ti gasesti pe cineva care sa te aprecieze cum meriti.

| justagirl1 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Multumesc la fel tongue stai linistit k o sa apara si pentru tine fata potrivita care sa te aprecieze la adevarata ta valoare te :* take care happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru justagirl1):

Si tu la fel :*

| Alystar a răspuns:

Ba ietii sunt si ei oameni si au si ei suflet. Unii fac teatru altii plang sincer, depinde de la baiat la baiat. si baietii sufera. in general baietii se ascund si plang, exceptand cazurile unui deces in familie sau decesul cuiva drag

| papusika97 a răspuns:

Daca te referi ca un baiat plange din dragoste depinde de baiat un baiat care a iubit cu adevarat a pus suflet in relatia de cuplu si relatia s-a terminat atunci plange dar daca nu merge mai departe si isi gaseste alta fata

| SweetSecrets a răspuns:

Baietii plang din diferite motive; certuri cu parintii,despartire de prietena, i-a amenintat cineva, s-au batut cu vreun baiat pe la scoale etc.Depinde insa si de baiatul respectiv,cat de sensibil e:*:).In unele cazuri lacrimile sunt adevarate,dar in altele plang doar pentru a impresiona,a-si atinge un scop. Oricum,baietii plang si ei cateodata, dar nu la fel de des ca fetele, si in majoriatea cazurilor cand sunt singuri;).
http://www.youtube.com/watch?v=7Ov3ybI4aMo

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de băiat, și de felul lui de a reactiona, unii plîng, altii nu, ci țin in ei.

| bowwow970 a răspuns:

Nu, cand un baiat plange inseamna ca si'a luat un picior in ****
cand o pi2da de baiat plange inseamna ca prietena lui nu il mai intelege
cand un barbat plange inseamna ca i'a murit ma'sa
cand un gay plange inseamna ca i s-a rupt poseta
cam de asta plang baieti/pi2dele/barbati

| ijustine a răspuns:

Nuuu. draga nu-s realee! E APA MINERALA! bineinteles ca is reale!

| Aleeee155 a răspuns:

Noi fetele mereu plângem dar, asta nu înseamnă că, baieţii nu plâng, au si eu sentimente care pot fi rănite usor. Când un băiat plange uita-te in ochii lui, atunci vei vede cât de sincer este :p.

| DarkestAngel a răspuns:

"E" si ei oameni! De ce nu ar plange?