| GEORGEL2012 a întrebat:

Odata la cat timp schimbati rezerva la aparatul de barbierit? voi ce aparat de barbierit folositi? ma gandesc sa achizitionez un gilette proglide flexibil! voi ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| V3r0m0n a răspuns:

Gillette proglide (manerul cu baterii) este cel mai bun si economic, parerea mea!

2 răspunsuri:
| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Tata si bunicul folosesc gilette proglide flexibil si sunt foarte multumiti.

| Sellak a răspuns:

Eu schimb rezerva cand nu mai e buna laughing dupa 6 - 7 utilizari cam asa. Folosesc Gillette Mach3, ti-l recomand.