| GEORGEL2012 a întrebat:

Ce aparate de barbierit folositi? odata la cat timp schimbati lamele?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Platinum dar nu cele de la Gillette ci doar simplu: Platinum. Le-am gasit furate de tigani din strainatate si mi-am luat si eu un set. La mine dureaza 3-4 luni un aparat. Gillette-ul nu dura mai mult de o luna desi nu ma barbieresc de cat de 2 ori pe saptamana.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din alea electrice... de la Philips... nu am schimbat nimic de 2 ani

| Mihai1810 a răspuns:

Unul electric de la Philips si nu am schimbat nimic. Il am de 8 luni.