| anonim_4396 a întrebat:

OK! Am nevoie de opiniile voastre! Luna asta imi schimb telefonul ( Nokia 5220 XpressMusic ) si am nevoie de sfatul vostru in legatura cu asta happy, bine, acum nu incepeti cu totii sa ziceti iPhone, dar totusi as vrea un telefon cu touchscreen care sa fie destul de performant big grin Dau fundita celui mai bun sfat big grin

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Samsung Wave 525 la fleur...il gasesti la roange la 39 $ si e super tare; x

http://www.google.ro/......tp?/search

8 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Ce buget? Spune-mi daca o suma si iti pot face niste recomandari, daca vrei sa cumperi online de exemplu.

| Dianna35668 a răspuns:

Eu am LG gd 510happy. de aproape un an.
e chiar foarte "de treaba".happy
imi place mult. daca ar fi sa-l dau pe-un E97 crede-ma, nu l-as dabig grin!

| andra1223 a răspuns:

Eu am LG GS290 Cookie Fresh :x http://telefonultau.eu/products/LG-GS290-Cookie-Fresh-White-Orange.html
sa ne spui ce telefon iti iei;)

| Broadband a răspuns:

Samsung corby
si ieftin si bun
parerea mea,,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei bine, pana la urma mi-am luat HTC Wildfire ( pe rosu ) si nu mi-a facut nici o figurawinking Si fara suparare dar niciodata nu prea mi-au placut LG-urile ( n`am nimic cu voi laughing ) Un Samsung STAR are mama, si ma rog pana la urma am facut cum am vrut eu tongue

| mihaelaroxy a răspuns:

Lg -urile sunt bune. am si eu

| loserkidz111 a răspuns:

Iti propun sa nu iti iei HTC, eu am avut unul si era genial la inceput dar imediat dupa ce a expirat garantia a inceput sa faca figuri de exemplu: nu mai mergea touch-ul, il lasam o noapte la incarcat si nu mai se incarca deloc, am cautat vreo 3 luni baterie pentru HTC si am gasit doar intr-un loc.IN AMERICA rolling on the floor si dupa ce am luat baterie s-a incarcat putin si dupa aia nu s-a mai deschis deloc. Si tatal meu si-a luat un HTC si la el a facut la fel, deci e o problema a lor. Nu mi-am mai luat telefon cu touchscreen de la HTC dar am avut vreo 3 telefoane Samsung (acum am un Samsung Corby TXT si e genial dar are taste mici) si nici unu nu a facut figuri. Eu iti propun sa iti iei un Samsung sau un LG (in rest depinde de preferinte si de ce nevoi ai).