| AlexAL275 a întrebat:

Părere fashion days. Hainele sunt de calitate? Vreau să știu dacă există vreo problemă cu transportul sau site-ul

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Depinde de firma, cert e ca sunt originale, eu sunt foarte multumita - cam toate hainele le am de acolo laughing
OK transport, ok site, ok retur [ banii pe loc daca returnezi produsul in show room eMAGwinking ].

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde acum si ce comanzi ca daca iei un maieu cu 10-15 lei nu te poti astepta sa ai cine stie ce calitate. Oricum e un site serios si produsele sunt originale, am comandat si eu si n-am nimic de reprosat, foarte profi, hainele vin repede si au si returul gratuit daca nu ma insel. Am facut si retur si mi-am primit banii destul de repede inapoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt haine ok, transportul e si el la fel de ok.