| matrix100 a întrebat:

Pe internet exista magazine virtuale, olx, okazii de unde se pot cumpara produse care sunt puse la vanzare. Dar, exista vreun site unde sa pun o cerere de produs (adica vreau sa cumpar ceva) si altii care au ceea ce caut eu sa aplice la cererea asta. Ceva de genul asta m-ar intersa sau asemanator. Multumesc si funda

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu există. Cel puțin în România nu există.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vreo doi ani exista, mercador, tocmai, dar acum că aceste site-uri au devenit olx, nu mai au funcția aceasta. De alt site n-am auzit încă, deși cunosc site-urile naționale de vânzări. Totuși nu vreau să spun că nu există, nu sunt sigură big grin