| Konata a întrebat:

V rog ajutati-ma! Daca nu am cont pe site-ul de vanzari "okazii" nu pot sa cumpar acel produs? Cum pot contacta vanzatorul? Sau pur si simplu apas cumpara? funda!

3 răspunsuri:
| leo987 a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont care este gratis si apoi poti lua legatura cu vanzatorul prin mesaje. Daca apesi cumpara iti va zice ca trebuie sa ai cont. sad

| emil11 a răspuns:

Iti trebuie cont sa poti licita...este simplu de creat iti trebuie nr de telefon si nimic mai mult.

| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie neaparat sa ai cont daca alegi sa comanzi de pe net, pentru ca au nevoie de datele tale sigure, si daca nu te inscrii de unde le pot lua? Nu e greu sa te inscrii happy Bafta!