Întrebare recomandată | david2345 a întrebat:

Pe okazii am gasit niste legouri star wars aduse din Germania.Asa zice vanzatorul.M-ar interesa daca sunt fakeuri. Sunt mai ieftine decat in magazin sau magazine online de lego.
SUNT FACATURI? IMI RECOMANDATI SA CUMPAR LEGO DE PE OKAZII?

4 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Iti recomand sa nu cumper de pe Okazii.ro pentru ca se dau multe tepe, am citit pe forum si cica unu comandase nu mai stiu ce telefon si i-a adus rahat de caine si un patent ruginit(nu-i de ras)sau uite ce s-a mai intamplat:http://www.avocatnet.ro/......a-rog.html
Deci comanda de pe alte situri, dar nu Okazii

| marktheshark a răspuns:

Nu poti avea incredere in el dar daca le doresti ar trebui sa risti totusi. daca e vorba de o suma mare mai bine nu te-ai baga

| Okaziiro a răspuns:

Salut! Spre deosebire de alte site-uri, pe Okazii.ro poti vedea daca un vanzator este serios inainte de a cumpara. Verifica calificativele acestuia si vei vedea parerile altor utilizatori despre el. Gasesti aici informatii pentru a cumpara in siguranta http://www.okazii.ro/anti-frauda/ Daca vrei ajutorul nostru, ne gasesti la suport@okazii.ro sau 0374okazii. Spor la cumparaturi!

| denisfurnica a răspuns:

Salut! daca sunt poze cu piese sau cu cutia uita-te daca scrie pe cutie LEGO STAR WARS numarul (de set) sau daca sunt poze cu piese uita-te daca scrie pe piese LEGO pe alea cu butonase adica cercuri mici pe fiecare cerc trebuie sa scrie si daca nu eu iti recomand sa nu cumperi!