| Dragos636 a întrebat:

Pe Pc Garage am facut o comanda la ora 20:00. Va fi livrata ziua urmatoare sau peste 2 zile?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Uitati termenii de livrare de pe PC GARAGE:

Termen livrare

Comenzile se pot livra:
Imediat: Daca toate produsele sunt in stocul PC Garage. Livarea se poate face la Sediul PC Garage sau prin curier rapid (comanda va ajunge la destinatie in ziua urmatoare).
Pentru comenzile ale caror componente se asambleaza sau se testeaza, termenul de livrare va fi cel agreat cu Consultantul de Vanzari PC Garage.

In intervalul de timp specific, afisat, al fiecarui produs: Produsele sunt disponibile in stocul furnizorilor.
In intervalul de timp agreat impreuna cu dumneavoastra.
Comenzile platite cu Ordin de Plata se livreaza numai dupa intrarea sumei in contul PC Garage.

Pentru comenzile expediate prin curier rapid cu livrare in urmatoarele zile lucratoare, inclusiv sambata, dupa primele 3 incercari de livrare coletul se ridica de la Sediul firmei de curierat.

Pentru comenzile cu livrare urgenta (3 ore in Bucuresti) este inclusa in pret o singura incercare de livrare, ulterior comanda se ridica de la Sediul SC PC Garage SRL.

Sper ca v-am ajutat!

4 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

Poimaine cel mai probabil

| SynapseNinja a răspuns:

Dacă ai făcut-o azi ți-l va livra mâine

| RAY a răspuns:

Depinde de orasul tau unde se afla, cam in doua zile asa

| GabiDumitrescu a răspuns:

Poimiine... nu puteai sa ceri un cod de reducere mai intii? Plus ca daca ai luat 1060 te-ai cam impuscat in picior un pic. Sper ca nu ala de la Asus, macar.