| elenaaaaa56262 a întrebat:

Buna! Am facut o comanda acum 3 zile de pe shein, iar comanda inca nu a fost livrata, inca se afla in stadiul procesare ceea ce mi se pare dubios pentru ca la restul comenzilor pe care le-am facut procesarea dura putin, azi faceam comanda si maine era pe drum, sunt sanse sa nu ajunga avand in vedere ca shein ul este dat in judecata?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i deloc dubios, ca-i imposibil sa se trimita marfa din China in 3 zile, ca doar nu ai platit $200-300 la DHL, UPS sau alt curier rapid, sa-ti aduca tie marfa in 3 zile.

Shein este o companie din China care trimite marfa cu posta normala si ajunge in Romania DUPA 2-3 saptamani, de la plata comenzii.

| dullcat a răspuns:

Shein e dat in judecata? Good! laughing

| Predator30 a răspuns:

Bună,contează foarte mult din ce Țară vine produsul.Cam 2 săptămâni durează. Vine cu fan sau cargus. Depinde daca coletul vine prin Ungaria sau prin Olanda.