| MaimascuGeorge a întrebat:

Acum cateva zile am facut o comanda pe PC Garage, si m-au anuntat prin e-mail ca, comanda va veni peste o saptamana. Dar in loc sa vina peste o saptamana am primit a 3 -a zi, 2 apeluri telefonice de la Fan^Courier si nu am putut raspunde.
Dupa o jumatate de ora am primit un mesaj ca va fi livrata comanda intre orele 9-17, dar nu s-a mai realizat. Cei de la fan courier, lasa comenzile la oficiul postal sau trebuie sa ma duc la sediul lor?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici una, nici alta. Suna pe telefonul ce-l ai de la ei si intreaba unde-i pachetul. El se afla in masina soferului care te-a sunat.