| newaccountbye a întrebat:

Pe VIVANTIS parfumurile sunt originale?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da, cam primul magazin pe care il vad cu zeci de mii de recenzii majoritatea de bine!

aici sunt recenziile acestea multe https://www.compari.ro/stores/vivantis-s104059/#pareri-or10of0fr-1fm-1

| Violleta2022 a răspuns:

Nu au parfumuri pe vivantis, toate sunt APE: de colonie, apa de toaleta sau apa de parfum, deci sunt 90% apa ca baza in care se adauga cateva picaturi de esenta de parfum, de aceea sunt atat de ieftine, ca NU sunt parfumuri.

Un PARFUM original si adevarat are pretul de la 200 Euro in sus.

| ReddY25 a răspuns:

Da,sunt