| BrokenBarbie a întrebat:

Pentru fete... ce parere aveti de pretul jachetei? http://www.okazii.ro/catalog/43419844/geaca-piele-H-amp- M.html

17 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Accesibil, zic eu.

| Lollidella a răspuns:

Eu am ceva asemanator si am dat doar 75 de leihappy acum fiecare cere cat vrea pe geaca :d

| Lollidella a răspuns:

Acum m`am uitat mai bine la poza si vad ca pe eticheta aia albastra scrie ceva cu "d"thinking sau ce litera e aia.laughing)
daca era h&m nu trebuia pe eticheta sa scrie h&m? thinking

| Fluture a răspuns:

Mie una nu prea'mi place, dar cred ca pe piata ai gasi la fel[nu din piele] la un pret mai mic.

| DakotaRoyse a răspuns:

Eu cred ca e ok happy

| thedoll2010 a răspuns:

Este ok happy

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Acolo scrie ca e H&M.nu stiu cat de H&M este.nu prea arata asa hainele din acel magazin.eu merg pe acolo destul de des.si pretul de 90 de lei.este destul de bun dar iti spun(nu cred ca e H&Mstraight facestraight face.

| Buttercup30 a răspuns:

Da, ok happy

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Sa stii ca e la moda zic eu si e pretul f bun.sa zicem+vreo 10lei taxe. 100lei. e ok dupa mine.in oras cel putin in takko nu am vazut mai ieftine de 170lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieftinabig grin. Daca crezi ca ti se potrivestea marimea, merita s`o cumperi. E si frumoasa:d.

| SelluMarrie a răspuns:

Am si eu geaca identica tot de la H&M doar ca eu am dat 150 lei...
Pretul acesta e foarte ok happy

| DTralala a răspuns:

Daca e imitatie ...degeaba, se gasesc si cu 40-50-60 lei! Mai bine iti luai cand au fost reducerile din august cu 150 lei geaca super la moda din piele ...Ma rog, faci cum consideri!(:

| Ale_8242 a răspuns:

Cred ca e rezonabil. Cam asa sunt peste tot, poate cu 10-15 lei mai ieftine.

| Ana_1799 a răspuns:

Acelas pret il gasesti si in magazinewinking

deci e acceptatbilbig grin

| alleyy a răspuns:

Sincer big grin nu prea merita atat big grin ca am vazut imitatii si la 50 lei la magazine simple. si aratau mult mai bine. asta e parera mea dar mno...fiecare cum vreawinking

| lovestory14 a răspuns:

F. scumpa la cum arata.parerea mea.acum daca e din piele pretul este destul de ok

| andaz4 a răspuns:

E destul de acceptabil pretul. dar eu zic sa iti iei mai bine din magazic sa vezi cum sta pe tine.big grin