| cooki a întrebat:

Peste o saptamana merg la o petrecere de halloween si nu stiu ce sa port. Stau in ploiesti si ma intrebam de unde pot inchiria sau cumpara costume la un pret decent si de unde sa pot cumpara accesorii( colti vampir, sange fals, masti, chestii...). Va rog e urgent :*

Răspuns Câştigător
| AstaMik2 a răspuns:

Fa-ti singura un costum
ia o rochita mai veche taio sus la gat in colturi la maneci si jos! sangele fals il poti face din acoarele masti poti gasi la magazine de suveniruri iar accesori un lantisor din colti bratari negre cercei lungi negri astept fundita