| Aleeeeeeee a întrebat:

Peste putin timp este ziua sorei mele (implineste 15 ani ) si nu stiu ce sa ii cumpar. M-am gandit sa ii iau o bluza si inca ceva dar nu stu ce sa ii mai iau. P. S cadoul sa fie pana in 30 lei.

3 răspunsuri:
| AlecSSyA a răspuns:

Pai depinde si de gusturile ei.Cumpara-i o bratara finuta pentru ca se poarta fosrte mult accesoriile, un CD cu melodiile formatiei pe care o prefera, un set de cosmetice.Eu ti-am dat exemple, acum orienteaza-te si tu.

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Poti sa-i iei un parfum; un animalush d plus...happy

| kanajambe a răspuns:

Ii poti lua de la AVON un ceas, am vazut multe frumoase pana in 30 lei dar acum depinde de gusturi.
un ruj roz spre rosu(se poarta)
o bratara, cercei,(in 2010 se poarta accesoriile metalizate )
manusi daca tot e asa frig afara, POTI ALEGE unul sau mai multe dintre cele de mai sus in functie de banihappy