| pinkflower a întrebat:

Ziua prietenei mele este de maine intr-o saptamana si nu stiu ce sa ii cumpar. M-am gandit sa ii iau ceva lantisor ...hamar n-am. dati-mi voi niste idei va rogg. (implineste 13 ani )

Răspuns Câştigător
| AnnaMaariia a răspuns:

Idea cu lantisor este buna.sau ai putea daca ii plac ursuletii de plus sa-i cumperi unu.sau eu de ziua mea.am primit o rama de fotodrafie cu o fotografie in care sunt eu cu prietena mea:X
mi-a placut extrem
funda? sper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Eu zic ca ii poti lua(una sau mai multe din astea):

-o bluza sau altceva de imbracat (daca ii sti marimea)
-un lantisor (ideea ta)
-o bratara draguta
-niste casti de urechi (din alea cu puf pentru iarna - se gasesc la Meli Melo si sunt tare draguta eu am si imi plac)
-o pereche de cercei sau un set, cum vrei
-o esarfa care crezi ca i-ar placea
-sau ce crezi tu ca i-ar placea, o cunosti mai bine

Si pe langa asta ar fi dragut sa ii trimiti pe mess o poza modificata cu voi si sa scrie la multi ani sau ceva de genul. Uite aici niste site-uri unde poti modifica pozele:

www.blingee.com
www.ymess.ro -> dai la modifica poze
www.glitterfy.com
etc

si iti multumesc de pe acum in caz ca imi dai funda (cum vrei tu - daca consideri) si sper sa ii placa prietenei tale cadoul de la tine :)

| Tokha a răspuns:

Pai o pereche de cercei sau... daca ii stii marimea la pantof poti sa ii iei niste bascheti sau cizme, sau o fusta draguta, sau o rochita scurta alba frumoasa.cam atat mi-a venit prin minte, bafta si ureaza-i la multi ani din partea mea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-i ceva simbolic.cum ar fi un fel de bibelou in forma de animarut, bradut.sau ceva, si un animalut de plus.si daca vrei ceva pe langa, o ciocolatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua prietenei mele a fost ieri si, i-am luat un urs ft mare albastru ( culoarea ei preferata) i-a placut la nebunie si are 14 ani.

| SaintJimmy a răspuns:

Ceva să semnifice prietenia voastră. Ar fi simpatic ceva făcut de tine care să fie legat de voi două [pe lângă celelalte chestii pe care eventual le vei cumpăra de la magazin].
În plus, tu ştii cel mai bine ce îi place. Ai putea să-i iei un tricou/carte/CD cu formaţia/cântăreţul/cântăreaţa ei preferat(ă), un DVD cu filmu' ei preferat blabla.
Saaau, ai putea să te limitezi la haine.
+ felicitare în care să scrii ceva siropos legat de prietenia voastră.

La mulţi ani.

| Alexander_1900 a răspuns:

Ii poti lua o bluzita ceva mai amuzant, bijuteri, machiaj, un cd cum muzica ei preferata ( eventual formatie ), o carte, ceva de plus ceva dragalas are totusi o varsta mica pentru ceva mai serios.

| JustWannaDance a răspuns:

Pai ceva dragut pentru o fata de 13 ani. happy
Ar fi frumos o bratara si o jucarie. ( cu o inimioara pe care scrie "I LOVE YOU MY FRIEND" ).
Eu asa i-am luat prietenei mele. love struck

| Ready a răspuns:

Da ai putea sa-i cumperi un lantisor pe care sa scrie numele tau + numele ei friend forever sau ceva de genu. sper ca te-am ajutat.