| FallingDown a întrebat:

Placa de par Remington? e buna? fundita happy

11 răspunsuri:
| andagoth_9923 a răspuns:

Produsele de la Remington sunt in general bune, deci da placa de par Remington e buna, dar iti recomand siplaca de par de la Braun.

| Crazyeo a răspuns:

Da, este foarte bună! Folosește-o cu încredere!

| Lizzu a răspuns:

E foarte buna happy am si eu. O am de doi ani si merge inca bine happy te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este bună, însă ca toate plăcile, folosită des, arde părul.
Te pup!

| CannbalCorpse a răspuns:

Esti cea mai buna firma happy! Iti recomand pe viitor daca vrei sa achizitionezi o placa de par sa o cumperi de la Remington.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaOneDirection a răspuns:

Remington e o firma foarte buna, deci da.

| CartofiorDulce a răspuns:

Da,dar e mai buna rowenta

Răspuns utilizator avertizat
| Biuta95 a răspuns:

Eu cred ca da.
totusi iti recomand alta. Eu imi intind parul cu ADLER EUROPE.
Nu este scupa. Cel putin nu era. Am dat 70 de lei pe ea.dar merita din toate punctele de vedere. kiss
Cauta pe net PLACA ADLER EUROPE si prima poza este cea pe care voiam sa ti-o dau prin link ca sa vezi cum arata. Da' nu merge..are prea multe "..."
Succes in alegerea ta
PS.1. Ai grija ca temperatura sa nu fie mare in asa fel incat dupa ce pui placa pe par sa nu iti friga parul sau macar sa nu friga rau.
2. Ai grija sa nu te faci prea des
3. Ai grija sa nu tii placa pe par mai mult de 3-4 secunde kiss

| Lavinia2803 a răspuns:

Poti s-o folosesti cu incredere.Am una de vreo cativa ani si inca merge foarte bine happy