| Delitra666 a întrebat:

Pot returna o pereche de încălțăminte din magazinul fizic Deichmann si să primesc banii înapoi? Menționez că azi am cumpărat-o si am bon, dar nu sunt sigura dacă primește returul.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca, dar nu sunt obligati sa o primeasca si sa-ti restituie banii.
N-ai nimic de pierdut, asa ca incearca!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poti sa i returnezi doar daca ei sunt noi ne purtati si cu eticheta pe ei, îi returnezi impreuna cu bonul fiscal care ti la dat magazinul sau curierul, si cu cutia lor originala, iar banii astepti pana o sa-ti dea inapoi, poate ei te vor convinge sa alegi altă pereche de incaltaminte de suma pe care ai dat pe acestia, de curiozitate erau pantofi de dama sau barbatesti?

| RobertDuMiTrUzzzz a răspuns:

A mers findcă am aceiași problema