| anonim_4396 a întrebat:

Pot să`i iau unui băiat care împlineşte 18 ani o sticlă de Jack Daniels? E cam puţin? Dacă adaug şi un tricou cu un mesaj haios o să fie bun?

5 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Considerând că o sticlă de Jack e vreo 70 de lei pe puțin în supermarket(unde e cel mai ieftin!), eu zic că e suficient. Eu unul m-aș mulțumi cu atât.

| ÈριcĿ a răspuns:

Bună,eu zic că e foarte tare cadoul. Poţi să îi cumperi doar un tricou, gestul contează. Mult succes şi să te distrezi bine.

| dragosh57 a răspuns:

Ia si o gagica si daruiestei-o cadou pentru o noapte.ar fi ceva distractie cu o fetita.

| Abduco a răspuns:

Din punctul meu de vedere depinde si cat de prietena esti cu el. In principiu eu zic ca ar fi perfect sa ii dai o sticla si un tricou cu mesaj funny. Vezi ca sunt sanse mari ca sticla sa se bea pana sa ajunga acasa daca ii dai cadoul intr-un loc gen local cu mai multi oameni happy...

| Clauudya a răspuns:

Da,dar depinde daca lui o sa-i placa.Din partea mia iai si o pereche de blugi.Sunt sigur c-o s-ai placa.