| dNywOw a întrebat:

Buna ziua TPU. Vreau sa-mi iau un telefon de pe altex.ro prin plata cu cardul Euroline American Express. Cum platesc produsul? La ramburs sau cum?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Platesti in momentul cand lansezi comanda! Dupa 48 de ore primesti produsul acasa.

| dNywOw explică (pentru neluL):

Dar cum si unde platesc? Nu inteleg, unde imi las contul bancar sau ceva de genul asta?

| neluL a răspuns (pentru dNywOw):

Iti alegi un telefon ->click pe adauga in cos -> vezi cosul ->aici in josul paginii la modalitati de plata (punctul 3) alege tipul de card ->dupa ce alegi tipul de card si dai click pe finalizarea comenzii, iti apare -> ''Dupa ce vei efectua comanda vei fi redirectionat catre pagina Plati Online ''.
http://www.altex.ro/checkout/onepage/