| Ramoooooo a întrebat:

Prietena mea cea mai buna termina a12a si as vrea cateva sugestii... cam c anume as putea sa ii iau?

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Ce zici de un ceas fantezie de genul http://www.crownfashion.ro/......ams-126499 si care ii va aminti tot timpul de tine cand il va purta sau o bratara tip http://www.crownfashion.ro/catalog/br%c4%83%c5%a3%c4%83ri-106726 Succes la alegere!

7 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Un CD cu manele sa se relaxeze dupa bac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutii de depozitat chestii in ele. o sa ii trebuiasca daca sta la camin. sunt unele foooarte dragute din bambus cu danteluta sau carton cu desene frumoase. eu asta i-am luat prietenei mele si le tine sub pat cu sosete sau carti, cursuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochie frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine o iei de manuta si mergeti amandoua la shopping si vezi ce-i place si-i iei... Asa va si plimbati, o scoti la o plimbare la un suc apoi shopping si-i iei ceva ce o atrage pe ea.

| noob a răspuns:

O roaba. O sa-i trebuiasca daca nu intra la facultate.

| Andra_8516 a răspuns:

Depinde in ce suma te incadrezi! o bratara,un latisor,un ceas,un parfum,o bluza(haine),set de machiaj, poseta, etc. plz premiezi? :O3