| JOHN_4284 a întrebat:

Problema: Mi s-au rupt adidasii si trebuie sa merg sa iau altii. Am vazut niste adidasi (ADIDAS ORIGINAL DRAGON) si mi-au placut dar nu i-am gasit in romania. Daca cumva vindeti sau stiti un magazin spuneti-mi. Dau funda big grin

4 răspunsuri:
| angel_7075 a răspuns:

E un magazin in doamna Ghica numai cu lucruri de firma chiar acolo la ceas daca stii zona. Fata in fata cu biserica... unde este parcul plumbuita. sper ca ti-am fost de ajutor fundita love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazin online foarte serios si cu lucruri de calitate.www.tzoalego.ro

| outletadidas a răspuns:

Www.outletadidas.ro incaltaminte de calitate la pret de outlet :)