| Ionutz_2646 a întrebat:

Salut, sunt si eu clasa a 8-a aproape si am nevoie de un parfum asa mai fresh.Am cautat pe goagal (asa ii zic eu laughing) si am gasit Adidas Moves.Motivul pentru care l-am ales e ca e foarte ieftin (nu trece de 70 de lei), dar problema e ca am cautat in bucuresti si nu am gasit. Daca ati vazut pe undeva in Romania nu conteaza unde spuneti-mi. Dau fundaaaaa big grin

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Cauta parfumuri de la avon pentru. ca nu depasesc 60 de lei si sunt MIRIFICE. succes. da/mi raspuns daca e bun raspunsul meu