| LoveMeBaby a întrebat:

Sa-mi iau un telefon mobil (Samsung galaxy s3) sau un aparat foto (DSLR)?

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce doresti mai mult? Cu s3 pozele sunt acceptabile spre bune dar nu se compare cu un dsrl clar.Totusi nu ii fi tu profesionist/a dar parca tot un s3 as alege.

| ombladon112 a răspuns:

Salut, poti cumpara de la Revolutia EMAG

http://bit.ly/RevolutiaEMAG

| vladv26 a răspuns:

Mai bine iti iei s3, e alegerea ta

| Band12Nikki a răspuns:

Poti sa iti cumperi ceea ce ai tu mai multa nevoie.
Un telefon, face poze, videoclopuri, vorbesti cu cune vrei, poti sa ai internet pe el, etc.
Dar aparatul foto, face poze mai mult.
Daca ai vrea neaparat un telefon nou, ca de celalalt ( daca ai ) te-ai saturat, ia-ti telefon.
Si apoi cand o sa iti strangi bani, poti sa iti iei si aparat foto ( daca vrei ).
Infine!
Tu ia-ti ce vrei!
Sper ca te-am ajutat!

| Revendicated a răspuns:

Hey,mult mai bun Samsung Galaxy S3

| sisi6535 a răspuns:

Te-as sfatuii sa iti cumperi telefonul.Cu un telefon poti face mai multe decat cu un aparat foto.Dar daca ai nevoie neaparat de poze foarte clare, cumparati aparatul foto.

| Mrr2000 a răspuns:

Te-as sfatuii sa iti ei telefonul dar ai grija din ce magazin ti-l ei.