| Danniiii a întrebat:

Am facut acum cateva zile o comanda pe Pink Panda. Ei livreaza numai prin Dpd.
Si in aceasta vacanta stau la 30 si ceva de km de oras. Ca sa mi-o aduca aici trebuie sa platesc mai mult la transport?

4 răspunsuri:
| AndRa003L a răspuns:

Bănuiesc că ai plătit transportul atunci când ai făcut comanda deci este un preț standard. Unele firme de curierat nu acceptă să transporte comenzile în afara orașului dar poate ai noroc. În acest caz le poți spune să îți lase comanda la sediu și te vei duce tu când ajungi în oraș.

| Danniiii explică (pentru AndRa003L):

Pai crezi ca pot sa o tina o saptamana, credeam ca dupa o perioada este dusa inapoi.

| Adry05 a răspuns:

De obicei stiu ca in afara orasului da, platesti in plus. Detaliile astea trebuiau sa apara cand ai pus comanda.
Poti sa suni la ei sa intrebi.

| AndRa003L a răspuns (pentru Danniiii):

Nu stiu ce sa zic. Cel mai bine vorbesti la firma de curierat. Sau te poti interesa daca cei de la Pink Panda au trimis comanda. Daca nu au trimis-o inca poate reusesti cumva sa le spui sa o trimita cand esti in oras.