| chico16 a întrebat:

Sal tpu.am si eu nevoie de un magazin in Bucuresti cu accesorii de halloween. funda cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| DeidaraXR1 a răspuns:

Http://www.carnavalfiesta.com/ aici ai un site. Daca vrei ceva mult mai "challanging" poti incerca sa iti faci costum cu ajutorul "Pepakurei", un program ce iti listeaza parti de costum care sa le decupezi si sa le lipesti, iar dupa voila! IronMan Suit!

1 răspuns:
| Liana12 a răspuns:

Du-te in Auchan - Titan gasesti acolowinking Eu mi am luat de pisica, de iepuras si o palarie de vrajitoare smug Sper ca te am ajutat happy