| OreoCriss123 a întrebat:

Sunt pasionata de Halloween si vreau sa dau o petrecere foarte mare si am nevoie de multe decoratiuni,de unde pot cumpara decoratiuni, nu neaparat online as aprecia mai degraba sa imi ziceti un magazin din Bucuresti happy

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

E un magazin in liberty center
http://www.brunofunnyshop.ro/

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

De ce nu-ti confectionezi singura decoratiunile? Ar fi originale.

| OreoCriss123 explică (pentru mira):

Am facut multe lucruri singura,sange,panza de paianjan,paienjeni, portiuni, flori arse(nu le-am ars), sobolani, lilieci chiar si un album de halloween foarte foarte reusit dar tot mai am nevoie de decoratiuni!