| zImAwesome a întrebat:

cat ar costa o cutie de petarde! funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey
Du-te in complexul comercial europa, vei gasi [etarde de tot soiul inclusiv artificii, de acolo si le iau terminatii de la mine din clasa.
in jur de 10 lei cele cu 3 focuri.
bye'...

7 răspunsuri:
| Anestezia a răspuns:

Bună !

Păi în jur de 10 lei.Eu cam atât am dat pe una anul trecut.

Sărbători Fericite !

| brutmunt a răspuns:

Pai intre 1-100 de lei depinde de cutie.Sarbatori fericite.

| UnBaiatPeNumesergiu a răspuns:

Pai...un pachet cu 1 foc este 5 lei sau 4 lei, cu 3 fokuri 10 lei iar cu 5 fokuri 40 de lei.

| JustiNkov a răspuns (pentru UnBaiatPeNumesergiu):

E un *** sa dai 5 lei pe un foc eu am avut cu 50 bani si alea cu 5 focuri 14 lei si ala cu 3 8

| BulanozauruS a răspuns:

1 pachet de match cracker sau picolo costa 1 leu-60 buc ///cele cu 3 focuri costa intre 10-15 lei cu 60 sau 100 buc ///cele cu 5 focuri costa intre 20-50 lei/// funda?

| AnonimusGate a răspuns (pentru BulanozauruS):

Unde is cu 1 leu?

| Popescu_Alexandru_1996_8lZl a răspuns:

Cu 1 foc cu 60 buc cam 2 ron, cu 3 focuri 100 buc cam 15_20 ron, f25 cu 20 buc costa fix 60 ron da pocnesc de se rupe pamantul si f67 costa fix 90 ron cu 5 buc da pocnesc fff tare si are dimensiunea unei conserve de 500 g. si modeluri in jur de 2-3 ron sunt super corsair, tropic fire. iar in jur de 15-20 [cu 3 focuri] sunt pirate, picolo. modele de f25 si f67 sunt jorge, nico si corsair.