| Andre a întrebat:

Salk... cat costa o pereche de pantaloni cu turul lasat?

Răspuns Câştigător
| тøххynee a răspuns:

Sora mea si-a luat si a dat 950 de lei...

7 răspunsuri:
| AntoniaFollowill a răspuns:

Obor: gen 70-100ron[no name]. "dă firmă":70-400ron[de la solduri pana la designeri romani...]

| тøххynee a răspuns:

Scz 95 de lei.(tastatura proasta... angry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de pantaloni. de la 8 sute pana la cate.va millioane t pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De firma 1 mil 500 (vechi laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc salvari si depinde de unde ii cumperi si ce material sunt( blugi sau stofa), dar normal sunt la 30-50 lei... bine,... poti gasi si mai scumpi

| sKilL a răspuns:

Pai depinde de firma. si alte chestii. daca sunt blugi. ceva mai de firma buna iti iei la 200 Lei. pantaloni de training din bumbac si 100Lei. nu e un pret fix. si la 150 Lei.

| Copilul17 a răspuns:

In NewYorker ( SunPlaza ) 89 de lei