| nosferatu15 a întrebat:

Sall all! Cine a comandat unul dintre telefoanele acestea la oferta actuala de pe acest site? http://eurodualsim.ro/344-promotii
Mi se pare foarte suspect;)).

Răspuns Câştigător
| bildi a răspuns:

Am cumparat eu un telefon cu wifi la 450(seamana cu iphone ffoarte mult, dar scrie pe site ca nu e Applewinking. De 8 martie am primit o tableta de la sotul, tot de la ei a luat-owinking cu tastatura.initial nu am primit tastatura si card de 2 G, am primit prin posta ulterior. Ce sa va spun, eu am fost o norocoasa. Incercati si voi si nu luati cel mai ieftin produs.
Weekend placut!

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este suspect. Scrie pe net "probleme cu eurodualsim" si ai sa vezi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu placere! Daca te-am ajutat puteai sa-mi multumesti cu o funda sau cu un vot. Eu asa am invatat cand eram mic ca trebuie sa multumesti cumva unuia care te-a ajutat sau incearca sa te ajute.

| nosferatu15 explică (pentru Salontanul):

Nu te-a invatat mamica sa nu cersesti? si in plus nu m-ai ajutat cu prea mare lucruoh go on. De la fapte si pana la pretentiile tale mai e drum lungtongue

| Salontanul a răspuns (pentru nosferatu15):

Esti un dobitoc!

| nosferatu15 explică:

Iti lipsesc cei 7 ani de acasa, cretinule!

| Hatsepsut a răspuns (pentru nosferatu15):

Mie mi-au raspuns la telefon i-am sunat si mi-au explicat ofertele foarte drgaut, recomand

| mariusanton a răspuns (pentru bildi):

Buna si eu mi-am luat de la ei cateva produse si a fost totul in regula mi-au oferit si reducere, cred ca ce scrie pe alte forumuri referitoare la ei sunt doar invidii si oameni care nu inteleg niste lucruri esentiale. Poti suna la ei sa te convingi daca este in regula sau nu!

| bildi a răspuns (pentru nosferatu15):

Am cumparat eu un telefon cu wifi la 450(seamana cu iphone ffoarte mult, dar scrie pe site ca nu e Applewinking. De 8 martie am primit o tableta de la sotul, tot de la ei a luat-owinking cu tastatura.initial nu am primit tastatura si card de 2 G, am primit prin posta ulterior. Ce sa va spun, eu am fost o norocoasa. Incercati si voi si nu luati cel mai ieftin produs.
Weekend placut!

| Hatsepsut a răspuns:

Eu zic ca e ok pe vremea asta de crize...eu am sunat acolo la numarul de pe site si mi-au raspuns..au fost chiar amabile

| Hatsepsut a răspuns:

Eu am sunat la ei si mi-au vorbot chiar frumos i-am intrebat de oferte si mi-au zis ma interesa tableta la 800 Ron si mi-au explicat ok, deci parerea mea e sa incerci...

| carmen890827 a răspuns:

Eu mi-am comandat de la ei un telefon la 350 cu wifi si e adevarata promotia si eu am fost sceptica ma gandeam k cine stie cine se joaca insa am telefonul de 2 luni si sunt incantata ma tine bateria 2 zile, are wifi si mi-au dat si un card de 4 gb cadou.E super va recomand!