| EuTeIubescMult a întrebat:

Sall am 14 ani si as vrea sa stiu si eu ce se mai poarta vara asta. Ma puteti ajuta cu un sfat? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Simooxd a răspuns:

Se poarta mult fustele acelea cu putina talie inalta si cu volane.
Rochii inflorate... Dar totusi nu chiar asa inflorate...Acceptabil.
Pantalonii scurti de culoare inchisa cum ar fi negru sau bleomarin.
Nu stiu daca tu stii dar ca accesorii se poarta acele lanturi lungi de diferite feluri cum ar fi:o cheie, un porumbel, o inima etc.
Aceasta vara se poarta alb si negru dar si culoarile vii si naturale.
Rochiile largi, cu volanase, colorate sunt mult mai cautate decat cele mulate si inchise pe corp.Se poarta de asemenea curelele late, ochelarii aceia CS cum poarta vedetele de la Hollywood sau aceia in forma de lacrima;):X, pantofii cu toc, gentile supradimensionale.Palariile acelea gen scuze ca zic asa dar cum purtau sau strabunicii la tara chiar si din paie sunt foarte cautate cel putin de lumea pe care o cunosc eu
ttp://....ro/imgres
Daca iti place sa porti colanti alege culorile deschise pentru ca tendinta de Primavara/Vara 2010 tine mult in culorile vii si cat ma naturale.
Mult succes vara asta si sper sa fii inspirata de acest raspuns.;)

fundita;))
?

4 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Si sandalele romanewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu mai vrei sa astepti raspunsurile corecte da-mi add. l_lil93@yahoo.com

| Barbie_9708 a răspuns:

Http://www.elady.ro/articole/Moda/Tendinte-Primavara-Vara-2010.html

Rochiile – apropieri simple. Pantalonii si fustele au fost atat de mult timp in vizorul designerilor si era doar o chestiune de timp pana cand rochiile sa isi faca aparitia din nou in capul listei. Chiar daca iti cauti ceva nou pentru a purta la birou sau vrei sa iti iei ceva pentru o zi calda, rochiile sunt cele mai indicate. Ia pe deasupra o geaca care sa iti ajunga pana in talie si vei fi in in pas cu ultimele tendinte in moda. Accesoriile cum ar fi curelele, colierele lungi sau bratarile purtate la incheietura mainii pot reprezenta o semnatura a stilului personal