| teodoragfi a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce culoare se poarta vara asta

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Rosu!

| anonimaa a răspuns:

Se poarta foarte mult culorile deschise adica modelele inflorate si cat mai vii
in privinta pantalonilor scurti sunt foarte IN pantalonii taiati carora sa li se vada franjurile
mai imbraca-te cum te simti bine dar esentialu este sa fi originala nu o ca o fondanta intr-o cofetarie
pup botoghina16 (funsita?)

| TheOriginalUser a răspuns:

Paithinking din cate stiam eu cele tipatoare happy
Turcoazul este astfel culoarea vedeta a sezonului, ce isi va pastra intensitatea pe tot parcursul anului, sustin designerii, iar combinatiile pe aceasta tema sunt incurajate.
p. s:poarta culorile care iti plac sau cele care te avantajeaza nu trebuie sa fi neaparat la modahappy