| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,de unde pot achizitiona si eu un controler wireless pentru ps2 si la ce pret? fundawinking

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Thrustmaster wireless a ars o piesa pe placa ps2-ului, ce corespundea cu vibratia. Logitech ar fi mai bune din cate am inteles, dar parerea mea este ca trebuie evitate indiferent de firma producatoare. Inca n-am vazut joystick wireless original Sony! (doar la PS3)

Daca ti-l doresti oricum, iti las aici un link : http://www.buygames.ro/controllerps2wirelesshammerhead.html

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Singura sansa e de pe net... La magazine nu se gaseste ce cauti tu

Răspuns utilizator avertizat