| anonim_4396 a întrebat:

Sall!
Imi puteti raspunde si mie, daca stitii, cumva gasesc gel intaritor de unghii in comert?
M ar interesa pretul aproximativ si cam prin ce magazine clasice as gasi.
Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| Cookie21 a răspuns:

Preturile variaza intra 3 si 10 lei.

| AIRIUS a răspuns (pentru Cookie21):

Merci mult pentru rasp si te as mai intreba daca gasesc un astfel de gel intr un bagazin oarecare de cosmetice?
MERCI!

| Cookie21 a răspuns (pentru AIRIUS):

De obicei, asa ar trebui.Eu acolo le intalnesc mereu.

5 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Buna!
Vrea sa ti spun sincer ca gelul asta cu calciu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres e fffff bun. Intareste unghia si are aspectul ala de gel ca la salon. E super bun si de unde il iau eu(magazin mixt) costa 4 lei. Daca il gasesti o sa fii f multumita de el!

| AIRIUS a răspuns (pentru AndraTpu):

Merci mult pentru rasp tau, andra.
Sper sa il gasesc si eu la mine in oras, dar avand in vedere ca e foarte mic.in fine,sper sa l gasesc!
Unghiile mele se rup foarte repede si de asemenea, imi cresc si fff greu.
Din cauza asta asta, tot incer ceva intaritor!
Merci!

| AndraTpu a răspuns:

S ar putea sa l gasesti prin magazinele de cosmetice. Eu mi l cumpar dintr un magazinel mic de cartier. Dar, repet, este ff bun! Sa l cauti.