| anonim_4396 a întrebat:

Sall!tongue...auziti..imi zice si mie cineva cat costa LG e510 univa(LG optimus hub)la cosmote? si daca este cineva din alba iulia sa imi spuna la ce magazin sa caut.dau fundita:*(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Pai LG optimus hub este 8 milioane la liber si la abonament la cosmote nu mai este disponibil dar il are Vodafone cu 140 de euro daca il doresti de acolo...Telefonul este foarte bun are o camera pe 5 mp si este foarte finut ca telefon...Merita cumparat, Funda?happy

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Imi pare rau nu sunt din alba, dar spun sa nu te grabesti pe langa asta in timp scade pretul... Daca nu gasesti nu strica sa ma asteptiwinking Funda?

| Brâncuşi a răspuns:

Speed_danutz...

| Brâncuşi a răspuns:

Am inteles, acum nu stiu ce sa iti ceomand dar cel mai bine e sa mai astepti pana il readuce pe stoc...O zi buna dadyo, si da add daca vreiwinking

| Brâncuşi a răspuns:

Nu am primit nimic...da-mi tu id tau.

| Ekcstsy a răspuns:

Poti sa il comanzi online de pe siteul operatorului la care doresti sa te abonezi.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Ekcstsy):

Si daca nu il are in magazin ex "Orange" crezi ca il are online tot pe Orage... Abstract, acum depinde daca te pricepi mai bine ca mine la telefoane... Fata il poate cumpara si dupa okazii dar nu este mereu aceeasi calitate.