| adinutza_3925 a întrebat:

Sall! sunt Adina si pete putin timp ma voi duce la pretecerea unei prietene. Cu ce as putea sa ma imbrac?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Pai, cu ce te simti tu mai bine. Pentru ca e o petrecere, eu zic cu fusta[de blugi de preferat]. Incearca sa gasesti un maieut care sa se potriveasca, o geanta de blugi si cateva accesorii.
Si sa nu te machiezi in exceshappy
big hug Distractie placuta

5 răspunsuri:
| scootsie a răspuns:

Cu ce crezi ca iti sta bine...Noi nu stim garderoba ta...

| ancalazar a răspuns:

O rochita draguta in care sa te simt sa te simti in largul tau si niste sandalute comode...blugi si un tricou haios si niste balerini colorati...depinde de stilul tau ...eu una nu as merge fara tocuri dar nu toata lumea e asa... iar cu o pereche de jeansi, un tricou alb cu imprimeu funny(am vazut multe) si niste pantofi rosii sau negrii poti face furori...

| teopinkrose a răspuns:

Pai...petrecere=dans si zbenguiala laughing deci neaparat o fusta(de blugi sau una colorata in culori vii), maiou sau tricou categoric(maiou pastelat la fusta de blugi si tricou multicolor la fusta colorata) si pantofii, de preferat albi(se asorteaza cu orice!)
cu putin toc...make-ul:rus roz sau rosu(daca vrei fara) si in rest cred ca e simplu...

Distractie placuta!winking big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, dupa doua pahare oricum vei renunta la imbracaminte. laughing

| DeeVee a răspuns:

Pai...eu cred ca o fusta stramta mini cu niste cizme de vara...thinking si cu un maiu roz cu decolteu ar fi perfecte pentru un party...si desigur un make-up adecvat...parul ar trebui indreptat si lasat liber...parerea mea...thinkinghappy