| AlexRisse a întrebat:

am o intrebare care poate sa imi spuna ceva nume de telefoane care: tine bateria de la 4-5 zile in sus, camera foto destul de buna, card de memorie.

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Eu am Nokia e63 și-mi ține bateria și doua săptămâni dacă nu-l folosesc... iar dacă ascult muzică încintinuu ține vreo 2 zile.

| DexterKill a răspuns:

Nokia 5310 xpress music rezista la 22 de ore muzica continua(deci bateria dureaza 4-5 zile) are camera de 2mp, poti baga in el card de memorie de pana la 8 giga. Sunetul se aude foarte tare si bine, il poti conecta la boxe. Pace