| AsasinulNegru a întrebat:

SALL TPU, de unde pot sa cumpar si eu un card de memorie SONNY pntru PSP dau FUNDITA

7 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Http://www.emag.ro/......96/last/f1

Spor la cumparaturi!;)

| Gicone a răspuns:

Cauta la magazine de prodeuse electrice: Altex, DOMO, eu de la Altex mi-am luat.

| Ana_2180 a răspuns:

Incearca la Media Galaxy.

| Mik3 a răspuns:

De la germanos

| TeO_3022 a răspuns:

Mi-am luat de la DOMO

| Alexandra_1164 a răspuns:

In Afi Palace Cotroceni. acolo e un magazin Sonny<
Sigur gasesti acolo

| SnaP_3392 a răspuns:

Eu mi-am luat de la flanco :card de 4 GB, psp, cablu de date, husa, joc si am dat in total 11 milioane (lei vechi), deci de aici te-as sfatui sa iei card si avea si de 8, 16 GB si parca cel mai mare era de 48GB daca mai tin minte a si toate cu garantie 2 ani