| maria98 a întrebat:

Hei! ma numesc maria si am un telefon sonny ericsons312.
dar cand l-am cumparat nu mi-a dat card de memorie. stie cineva ce fel de card miar trebui si cam cat costa?

PS. dau fundita

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Mergi la un magazin unde vand telefoane si accesorii pentru telefon. Acolo iti vor explica ce fel de card de memorie iti trebuie. Dar costul cardului de memorie depinde de cati GB vrei sa aiba cardul. Eu de exemplu pentru un card de memorie pentru Samsung de 1 GB as fi dat 17, 5 lei. Pt un card de 2GB am dat 35 de lei.
Pretul depinde deci. happy Poate fi pana la 40-50 de lei cardul de memorie.

Bafta!