| MiSk a întrebat:

Deci peste 1 luna este banchetul de terminare a clasei a 8a.Si nu stiu ce se poarta ori costum ori o jacheta cu o camasa tip tricou, blugi si pantofi(ma gandeam ca o sa fie cald si nu voi sta prea mult in sacou). Deci daca e asa as vrea sa imi spuneti de unde le-as putea cumpara(de pe net sau din magizin) sau daca aveti alte idei de vestimentatie pentru banchet va rog spuneti-mi.Mersi mult! fUNda

3 răspunsuri:
| lulu_8735 a răspuns:

Blug, tricou care sa fie de o culoare placuta, tenesi de preferat albi(gen: nike,...)

| MiSk explică:

Sunt baiat happy